CAL Hatıra Ormanı Projesi

CALMED Reklam, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Komisyonu olarak, “Asırlık Okulumuz İçin Asırlarca Yaşayacak Bir Hatıra” sloganıyla yola çıktığımız CAL Hatıra Ormanı Projemizi, siz mezunlarımızın desteği; öğrenci, mezun ve öğretmenlerimizin katılımıyla 6 Ekim 2013 Pazar günü gerçekleştirdik. Katılan ve destekleyen herkese, projemize verdikleri manevi destekten ve katılımdan dolayı okul yönetimi ve öğretmenlerimize, ayrıca tüm günü bizim için fotoğraflayan okulumuz öğrencisi Deniz Koldaş ve mezunlarımızdan Mehmet Koçali’ye teşekkür ederiz.

Cağaloğlu Anadolu Lisesi pankartlı üç servis aracı ve mezunlarımızın araçlarının oluşturdugu konvoyla Cağaloğlu-Bolluca arasında yaptığımız konvoy görülmeye değerdi. Ağaç dikim alanında bizleri muhteşem bir gölet manzarası bekliyordu ve şansımıza hava da çok güzeldi.

Orman Müdürlüğü’nde görevli kişiler ağaç dikiminin püf noktalarını anlattıktan sonra, bizden sonraki nesillere gölge oluşturacak o minicik fidanları avucumuzda tuttuğumuzda, toprağa yerleştirdiğimizde hepimiz adı konulamaz bir sevinçle çocuklar gibi şendik. Ve sonrasında “Cağaloğlu Anadolu Lisesi Hatıra Ormanı” yazılı tabelamız toprağa dikildiğinde büyük bir gururla o anı kaydettik hafızalarımıza ve elimizde dövizler, gurur dolu pozlar verdik. Dikim alanında bize özel bir imkan sunan Orman Müdürlüğü yetkililerine CALMED tarafından hazırlanmış teşekkür belgelerini sunduktan sonra, piknik alanına doğru hareket ettik.

Piknik alanındaysa güzel bir şey yapmış olmanın huzuruyla mangal yaktık, top oynadık ve CAL nesilleri olarak hep beraber eğlendik. Bizlere geçmişimizi hatırlatan öğrenci kardeşlerimizin yaratıcılığı ve yetenekleri, hepimize okulumuzun temsil ettiği değerler adına güven verdi.

Bu güzel anları sizlere birkaç fotoğraf karesinde gösterebiliyoruz belki, ancak ne yazık ki yansıtamadığımız tüm güne yayılmış kahkahaları, gururu ve coşkuyu paylaşmak için; hep beraber köklenip yıllanmak için; gelenek haline getirmeyi hedeflediğimiz bu organizasyonda;

-CAL Orman Dediler, Geldik!
-CAL'lı Olmak, Köklü Olmaktır!
-Daha Güzel Nefesler İçin CALışıyoruz!

derken sesimizin daha gür çıkması için; 2014 Ekim ayında davetlimizsiniz.

Sevgiler,
CALMED

CAL_Hatira_Ormani

.