CALMED’den Yatılılara Merhaba Organizasyonu

CALMED Reklam, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Komisyonu olarak Cağaloğlu Anadolu Lisesi mezun yatılılarını, yatılı öğrencilerle bir araya getirip kaynaştırmayı ve yatılı öğrencilerine mezunlar olarak varlığımızı hissettirmeyi amaçladığımız "CALMED'den Yatılılara Merhaba" organizasyonu 2 Ekim 2013 Çarşamba günü, okulumuz Sinevizyon Odası'nda gerçekleşmiştir. Katılan ve destek veren tüm mezunlarımıza, bizi büyük bir misafirperverlikle evlerinde ağırlayan genç yatılılarımıza ve projemize verdikleri manevi destekten ve katılımdan dolayı okul yönetimi ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Gençlerle buluşmamız akşam yemeklerinden sonra gerçekleşti. Etkinliğin başlangıcında CALMED adına bir arkadaşımız ve Okul Müdiremiz kısa birer konuşma yaptılar. Daha sonrasında gençlerimiz için hazırladığımız hediyeler, yatılı ablaları tarafından tatlı ve içecekler eşliğinde gençlerimize verildi. Mezunlarımızın anlattığı yatılı anıları ve öğrencilerimizin yaptığı konuşmalardan sonra yatılı mezunlarımız yatakhaneleri ziyaret ettiler.

Organizasyon sonrasında CALMED'in altında bulunan komisyonlara ek olarak Yatılı Komisyonu kuruldu ve bu komisyon amacını, nesiller arası bir köprü oluşturmak ve yatılı gençlerimizi daha fazla sahiplenip, Okul Yönetimiyle beraber çalışarak yatılılarımız için bir destek alanı oluşturmak olarak belirledi.

Aslında bu organizasyona dair en güzel duyguyu yakalayabileceğiniz an, bir akşam yolunuz düştüğünde okulumuza yapacağınız bir akşam ziyaretidir. Bahçede durup da şöyle bir etrafınıza baktığınızda hissettikleriniz sonucunda inanıyoruz ki, bundan sonra buna benzer organizasyonlarda, çok daha büyük kalabalıklarla kucaklayacağız yatılılarımızı ve tüm gençlerimizi.

Sevgiler,
CALMED

20131002_201143

.