Bildiri

Cağaloğlu Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği olarak her zaman yeni bir başlangıcı yanında getiren eylül ayı gibi buradayız ve her daim ailemizin yanında kalmaya devam edeceğiz. Okulumuzun yeni müdürü Cafer Çilenti’ye hoş geldiniz diyor ve kendisine mihnetsiz bir dönem diliyoruz.

Bir okul zaman geçti yakın durmanın zorlaşmasının üzerinden, evimizin kapısından gireceğimiz günü uzun zamandır bekliyorduk. Buradaydık. Beraber olmamızın istenmediği, iletişim kollarımızın sıkı düğümlerle bağlandığı, uzlaşma çağrılarımızın cevapsıza düştüğü, aynı sıralardan geçen, aynı yokuşu tırmanmış olan insanların yan yana durmasının engellenmeye çalışıldığı bir okul zaman geçti ve şimdi -her öğrencinin geldiği gibi- bu yolun da sonuna gelindi. Her zaman yeni bir başlangıcı yanında getiren eylül ayı burada, her şey bambaşka ve biz hala buradayız.

Cağaloğlu Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği olarak, her daim ailemizin yanında kalmaya devam edeceğiz. Her geçen gün yeni bir ferdin eklendiği bu ailenin birbirine daha sıkı sarılması, aynı yokuşun yolcuları olmuş bambaşka kuşakların birbirinin yanı başında durması yegane amacımız. Bu bina, kimliğini kendisine katılıp gidenlerden aldı, bizler de bıraktığımız bu mirasın asıl sahibi olan öğrencilere destek olmaya çabalayan herkesle çalışmaya hazırız. Bu çerçevede okulumuzun yeni müdürü Cafer Çilenti’ye hoş geldiniz diyor ve kendisine mihnetsiz bir dönem diliyoruz.

Yaraların iyileşmesinin, izlerinin silinmesinin zor olduğunun farkındayız. Şu ana kadar dertlerimizde bizi bir arada tutan hissin bizi güzel günlerde de bir arada tutması temennisiyle, burada olacağız.

Scroll to Top