Ekibe Katıl

CAL ailesinin bağlarını pekiştirip yan yana daha güçlü durabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Siz de bu güzel bütünün bir parçası olmak ister misiniz?

Gönüllü ihtiyacı olan ekipler

Gönüllü ihtiyacı olan ekiplerimizi inceledikten sonra aşağıdaki formu doldurarak katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

İletişim Komisyonu

Derneğin sosyal medya kanallarını ve web sitesini yönetiyor, toplu atılacak mailleri, duyuruları hazırlıyoruz. 3 kuşağın dilinden de anlarım diyorsanız bize katılın!

Üyelik - Aidat Komisyonu

Üye sayımızı artırmak için çalışmalar yürütüyor, üyelik işlemlerini ve aidatların takibini yürütüyoruz. Bizi bekleyen binlerce mezunumuz var, desteğinizi bekliyoruz!

hukuk 3

Hukuk Ekibi

Dernek çalışmalarında ihtiyaç duyulan hukuki desteğin sağlanması için bir arayan gelen gönüllü avukatlarımızdan oluşan ekibimizde her zaman yeriniz hazır!

Benim başka bir fikrim var!

Komisyonlarda ya da destek ekiplerinde kendine yer bulamayıp, kendi çalışma grubunu kurmak isteyen girişimci mezunlarımızı bekliyoruz 🙂

Formu gönderdiğinizde başvurunuz ilgili ekiplere iletilir. Ekip sorumlularımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.

Daha fazla bilgi için:

/calmezun

Ekibe Katıl

Nasıl çalışıyoruz?

Dernek bünyesinde 7 üyeden oluşan yönetim kuruluna ek olarak, dönemsel ihtiyaçlarımıza göre kurulan komisyonlar ve mesleki yetkinlik gereken konularda destek sağlayan destek ekipleri bulunuyor. Komisyonlar ve yönetim kurulu dernek faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde aktif görev alırken, destek ekiplerine ise ihtiyaç halinde sorularımızı iletiyoruz.

Tamamen gönüllülük esasıyla yürüttüğümüz çalışmalarda ekiplerimizin motivasyonunu korumak çok önemli. İşlerin ve sorumluluklarımızın eşit bir şekilde dağılmasını sağlamak için komisyonlarımıza en az – en çok üye sayısı belirliyoruz. Komisyonlarda gönüllü ihtiyacı doğduğu anda ise iletişim kanallarımızın tamamından duyurular yaparak yeni gönüllülerimizi davet ediyoruz.

Scroll to Top